0
  • Hakkımızda
  • Bu bölümde firmamız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.
Hakkımızda
Dijital çözümler, 21. Yüzyıl teknoloji çağında hem bireysel hem de kurumsal faaliyetler açısından elzem ihtiyaçlardan birisidir. Teknolojik gelişmelerin yarattığı ihtiyaçların en yüksek kalite standartlarına uygun olarak karşılanmasında etkin bir rol üstlenmek üzere 2007’den bu yana sunucu çözümleri alanında çalışmalar gerçekleştiren deneyimli ekip 2017 yılında Webroute LTD. yapısında tüketici ihtiyaçlarına kurumsal çatı altında hizmet sunmaya başladı. Sunucu hizmetlerindeki uzun soluklu deneyim sürecinin getirmiş olduğu deneyimiyle, her gün yeni çözümler sunacak hızda gelişen teknolojinin gelişimine entegre profesyonel hizmet anlayışını bir araya getirerek, Türkiye’ nin en kaliteli sunucu çözümlerini tüketicilere sunuyor.

Geniş Hizmet Ağı

10 yıllık profesyonel sunucu hizmetleri deneyimiyle 2017 yılında kurumsallaşan hizmet yapısı ile Webroute LTD. bugün alan adı kaydı, web hosting, reseller hosting, sunucu, SSL sertifikaları ve SEO gibi ana hizmet alanlarının haricinde ‘lisans hizmetleri’ ve ‘e-posta hosting’ hizmetleri ile de tüketicilere teknoloji firması yapısında hizmet sunuyor. Her zaman bir teknoloji firması pozisyonunda iş yönetimi dahilinde tüketici cephesinde ortaya çıkan ihtiyaçlara özel olarak uzman yönlendirmeleri gerçekleştiriyor.

Kurumsal ve bireysel internet hizmetleri/çalışmaları alanında ihtiyaca odaklı çözümlerin sunumuna önem veriyor. Özellikle de mevcut olan yüksek kullanım potansiyellerine yanıt sunan yüksek donanımlı sunucu hizmetlerinin haricinde daha düşük kapasiteli çözüm ihtiyaçlarına yönelik de makul özelliklerde hizmetleri bulunuyor. Bu hizmet yapısı ile de tüketicinin tam olarak ihtiyacını karşılayacak, ekonomik bir çözümden yararlanarak, internetin etkin yapısı içerisinde yer alma fırsatını yakalamasına yardımcı oluyor.

Kaliteden Ödün Vermeyen Uygun Hizmet Yapısı

İnternet gibi hızın ve kesintisiz hizmetin çok önemli bir alanda hizmet vermenin getirmiş olduğu hizmet bilinci ile faaliyetlerini sürdüren Webroute LTD. fiziki donanım ve yazılım gelişmelerini yakından takip ederek, her zaman en iyisini sunmayı hedefliyor. Türk Telekom, Cogent ve Süperonline gibi teknoloji ve altyapı firmalarının yedekli fiber altyapısının kullanıldığı hizmetlere ilave olarak özel soğutma sistemleri ve klima sistemleri yardımıyla 99.9% oranında performans verimliliği sunuyor. Kaliteden ödün vermeyen bu hizmet anlayışı ile Türkiye’ de veri merkezi hizmetlerinin dünya standartlarını yakalamasında öncü konumunda bulunuyor.

Her koşulda yüksek performans verimliliğinin stabil olarak tüketiciye sunulabilmesi amacı ile Webroute Telekom, her zaman en güncel teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri kullanarak, hizmetlerini şekillendiriyor. Bu doğrultuda ağ donanımı konusunda alanının en iyileri olan Juniper, Cisco ve Dell gibi markaların en yeni ürünlerinin kullanımını gerçekleştirirken, mevcut donanımların her durumda ulaşılabilir yapıda olması amacıyla ‘yedek yapılandırma’ ile çalışma gerçekleştiriyor.

Her zaman teknolojinin en güçlü ekipman ve donanımlarını sunucu hizmetlerinde kullanan Webroute Telekom, görselleştirilmiş sunucu donanımı alanında Dell R840, DellR410 ve DellR730 gibi sektörün önemli otoriteleri tarafından da kalitesi tescil edilmiş olan sunucuları tercih ediyor. Yapıları görselleştirmede Raid10 ve Raid50 kullanılırken, yedek yapıda çalışan disk sistemi sayesinde de her zaman rahat bir kullanımı tüketiciye ulaştırıyor.

Hızlı Müşteri Desteği

Kurumsal hizmet anlayışı çerçevesinde tüketicilerin karşılaşabileceği sorunların internette oluşturabileceği ciddi mağduriyetlerin günümüzde internetteki kurumsal hizmetlerin en ciddi probleminin bilincinde olarak, bu yapıdan tamamen uzak bir hizmet anlayışı benimsenmiştir. Özellikle de deneyimli ve profesyonel teknik kadrosu ile Webroute Telekom, olası sorunların risklerinin en minimal seviyeye çekilebilmesi amacı ile hafta boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz olarak ağ grafiklerinin takip ve değerlendirmelerini gerçekleştirir. Bu hizmet yapısıyla da potansiyel sorunların önceden tespit edilmesiyle gerekli müdahalelerin önceden yapılarak, tüketiciyi mağdur etmesinden sonra çözülmesinin oluşturacağı sorunları tamamıyla ortadan kaldırmaktadır.

Profesyonel ekibiyle ağ grafik izlemeyi 7/24 gerçekleştiren Webroute Telekom, sunduğu tüm ürün ve hizmetlerinde tüketicilerinde trafik ve kaynak kullanımı grafiklerinin takip ve incelemelerini gerçekleştirebilmeleri amacı ile son derece gelişmiş kontrol paneli ile ürünlerinin sunumunu gerçekleştiriyor. Her üründe sunulan bu geliştirilmiş kontrol panelleri ile alınan ürün/hizmet ile ilgili grafik değer ve sayılarının takibinin tüketici cephesinde de anlık olarak kontrol edilebilmesi ile daha özgür ve daha fonksiyonel bir kullanım verimliliğinin kurumsal ya da bireysel ihtiyaçlara odaklı olarak net şekilde sağlanması hedefleniyor. Kaliteli donanım, ihtiyaca odaklı çözüm çeşitliliği ve satış sonrası destek hizmetleri açısından yakaladığı yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’ de sektörünün gelişiminde de önemli etkiler oluşturuyor.

İnternetin güçlü saldırılarına karşı oluşturulan eşsiz korumanın yanı sıra deneyimli teknikerler eşliğinde sunduğu hızlı teknik destek hizmetlerine telefon ya da çağrı sistemi aracılığı 7/24 kesintisiz olarak her ihtiyaç duyduğunuzda ulaşabilirsiniz. Sorunlara ilişkin ilgili muhataplara rahatlıkla erişim sağlanarak, internet gibi her saniyenin önem taşıdığı bir platformda kesintisiz hizmet alımının sağlayacağı avantajlardan faydalanabilmeniz en öncelikli hizmetleri arasında yer alıyor.

Ticari Bilgiler

Firma Ünvanı : VERİMU TELEKOMÜNİKASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Vergi Dairesi : KADIKÖY
Vergi Numarası : 3340575220
Firma Adresi : EĞİTİM MAH. SADIKOĞLU İŞ MERKEZİ 4 APT. NO:14/18 KADIKÖY / İSTANBUL